Офіційний сайт КДНЗ №7 «Теремок» комбінованого типу Дніпрорудненської міської ради

Розділи

Календар

« Грудень 2019 »
Пн   2 9 16 23 30
Вт   3 10 17 24 31
Ср   4 11 18 25  
Чт   5 12 19 26  
Пт   6 13 20 27  
Сб   7 14 21 28  
Нд 1 8 15 22 29  

Пошук

Благодійна діяльність

На День Збройних Сил України вихованці ЗДО №7 змагались у силі та влучності разом з татусями

Майбутні захисники Вітчизни, вихованці дитячого садка №7 «Теремок», вже звикли, що кожного року 6 грудня на День Збройних Сил України, до них у гості приходять військовослужбовці. Цього разу у «Теремок» завітав учасник АТО Яковенко Олександр Сергійович.

Гість з перших хвилин відчув, що до його візиту дошкільнята гарно підготувалися. Заспівали пісню та розказали гарні вірші, подарували на згадку про «Теремочок» подаруночок.

Вихованці садочку чудово знають, що, аби стати військовим, треба чимало зусиль докласти. Фізична підготовка у захисників Вітчизни – на першому місці. Вміють вони і віджатися на «п’ятірку», і з влучністю в них усе гаразд. Тож, під час тематичних спортивних змагань вихованці старшої групи №7 «Ведмежата» разом з татусями Коломієць А.О., та Стовбур В.С, під керівництвом інструктора з фізичного виховання Моісеєнко О.О. та вихователем Колокол Л.Б., показали свою спритність та фізичну форму. Між естафетами порадували всіх присутніх своїм чудовим гімнастичним номером, випускники нашого садочку, учасники Зразкового циркового колективу "Романтики" Безугла Маша та Максим. В змаганнях перемогла Дружба!!!!! Під гучні оплески глядачів учасники змагань отримали Грамоти.

Сподобалось Олександру Сергійовичу у дитсадку. Вважає, що подібні зустрічі корисні як для майбутніх, так і для нинішніх захисників Вітчизни. Враження найкращі, діти поділилися своїм зарядом. Олександр Сергійович подякував завідуючій, вихователям та діткам за подароване свято.

З нагоди святкування Дня Збройних Сил України дошкільний заклад долучився до участі у четвертому обласному благодійному марафоні, який стартував у Запорізькому регіоні за ініціативи обласної координаційної ради учасників Антитерористичної операції та за підтримки обласної державної адміністрації, провели акцію "Допоможемо Українській армії". Зібрані кошти в розмірі 200 гривень спрямують на адресну допомогу колишнім солдатам, в першу чергу, інвалідам та пораненим, родинам загиблих героїв, ветеранам, які потребують поліпшення соціально-побутових умов або потрапили до складної життєвої ситуації.Четвер, 03 Січня 2019 13:22 | Переглядів: 69

Оголошення

Логопедична служба

Якщо вашому малюку необхідна допомога у тому, щоб розмовляти красиво і чітко, вірно будувати слова та речення, збагатити словниковий запас – ми запрошуємо вас до логопедичних груп КДНЗ №7 «Теремок» - «Зайченята» та «Соняшки».

Вчителі-логопеди пропонують Вам широкий спектр логопедичних послуг для дітей 5-го та 6-го року життя з різними порушеннями мовлення, а саме:

Консультація та діагностика ( логопедичне обстеження)

Постановка звуків

Корекція звуковимови

Заняття з розвитку мовлення

Логопедичний массаж

Дізнайтесь про рівень розвитку мовлення вашої дитини – запишіться на безкоштовну консультацію до логопеда!
Запис по тел. 097-780-4689, 097-194-6077

Детальніше

Консультації для батьків