Офіційний сайт КДНЗ №7 «Теремок» комбінованого типу Дніпрорудненської міської ради

Розділи

Календар

« Листопад 2019 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24  

Пошук

Благодійна діяльність

Подяка «Теремку» від Благодійного фонду «Єднання спільноти» за допомогу важкохворим дітям до новорічних свят

Благодійний фонд «Єднання спільноти» звернувся до всіх небайдужих за допомогою важкохворим дітям до Новорічних свят. На сьогоднішній день під опікою благодійного фонду - три тисячі хворих дітей, які з нетерпінням чекають на день Святого Миколая та Новорічні свята.

Наш дошкільний садочок №7 «Теремок», під керівництвом Фірсової О.В., відповідальною за благодійну діяльність у дошкільному закладі, зразу відгукнувся на прохання. Педагоги, діти та батьки зібрали необхідні перераховані речі: розвиваючі ігри, м’які іграшки, продуктові набори, дитяче харчування, засоби гігієни, солодощі та подарункові набори, одяг (перед Новим роком було відправлено Новою поштою 30 кг Новорічних подарунків).

Всі разом подарували казковий Новорічний настрій дітям, які опинилися у важких життєвих обставинах.

На що Благодійний фонд «Єднання спільноти» висловив щиру подяку дитячому садочку за допомогу та підтримку важкохворим дітям з інвалідністю, привітав дошкільнят з Новим роком та Різдвом Христовим. Важкохворі дітки в свою чергу побажали нашим малятам, щоб їхні домівки повнилися добром, радістю та Божим благословінням. На згадку про наше знайомство надіслали фотокартки з отриманими новорічними подарунками.Четвер, 03 Січня 2019 13:57 | Переглядів: 71

Оголошення

Логопедична служба

Якщо вашому малюку необхідна допомога у тому, щоб розмовляти красиво і чітко, вірно будувати слова та речення, збагатити словниковий запас – ми запрошуємо вас до логопедичних груп КДНЗ №7 «Теремок» - «Зайченята» та «Соняшки».

Вчителі-логопеди пропонують Вам широкий спектр логопедичних послуг для дітей 5-го та 6-го року життя з різними порушеннями мовлення, а саме:

Консультація та діагностика ( логопедичне обстеження)

Постановка звуків

Корекція звуковимови

Заняття з розвитку мовлення

Логопедичний массаж

Дізнайтесь про рівень розвитку мовлення вашої дитини – запишіться на безкоштовну консультацію до логопеда!
Запис по тел. 097-780-4689, 097-194-6077

Детальніше

Консультації для батьків