Офіційний сайт КДНЗ №7 «Теремок» комбінованого типу Дніпрорудненської міської ради

Розділи

Календар

« Лютий 2020 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23  

Пошук

Новини

День пам’яті і примирення та День перемоги у дитячому садку №7 «Теремок»

Весна іде, і переможним кроком

В тюльпановому вічному вогні

Йде травень крізь хвилини, дні і роки,

Несе нащадкам спогади свої.

День Перемоги – це свято мужності, вірності, непохитної волі, сили духу всіх, хто боровся з ворогом, допомагав воїнам, чекав своїх рідних, вірив у Перемогу.

На долю України та її народу випали нечувані страждання і жертви. Ми завжди пам’ятатимемо ціну, яку заплатили наші батьки і діди за мир в Україні, за надану можливість наступним поколінням жити,народжувати і виховувати дітей.

Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об’єднання нації.

Ми пам’ятаємо,що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.

07 травня 2019 року в дитячому садку №7 «Теремок» проведено тематичний день, присвячений святкуванню Дня Перемоги. У кожній групі в Куточках народознавства оформлено міні-музеї «9 Травня – День Перемоги», проведено бесіди .

Діти старших груп №7 «Ведмежата» з вихователем Колокол Л.Б. та №8 «Лисички» з вихователем Калашнік Т.А. здійснили цільову прогулянку-екскурсію до пам’ятника Невідомому солдату з покладанням квітів та відвідуванням кімнати Пам’яті у міському краєзнавчому музеї .

Діти логопедичних груп №9 «Зайченята» та №10 «Соняшки» провели виховний захід «Пишаємось та пам’ятаємо» (підготувала свято вчитель-логопед логопедичної групи №9 «Зайченята» Фірсова О.В. та музичний керівник Потурвай О.В.). На урочистий захід були запрошені діти середнього віку та учасники АТО Біда В.О. та Цуканов Д.А., які в теперішній складний час для нашої держави теж боронять кордони нашої рідної Батьківщини – України, депутат районної ради Бекерська Л.С. (подарувала дітям, які проводили свято іграшки).

Вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання, слуханням пісень, виконанням стилізованих таночків, змаганнями, куштуванням смачної каші-кулішу.

Проведення тематичного дня сприяло вихованню в дітей дошкільного віку патріотичних почуттів, шанобливого ставлення до воїнів-визволителів, пам’яті про героїчне минуле нашого народу.Середа, 08 Травня 2019 16:23 | Переглядів: 134

Оголошення

Логопедична служба

Якщо вашому малюку необхідна допомога у тому, щоб розмовляти красиво і чітко, вірно будувати слова та речення, збагатити словниковий запас – ми запрошуємо вас до логопедичних груп КДНЗ №7 «Теремок» - «Зайченята» та «Соняшки».

Вчителі-логопеди пропонують Вам широкий спектр логопедичних послуг для дітей 5-го та 6-го року життя з різними порушеннями мовлення, а саме:

Консультація та діагностика ( логопедичне обстеження)

Постановка звуків

Корекція звуковимови

Заняття з розвитку мовлення

Логопедичний массаж

Дізнайтесь про рівень розвитку мовлення вашої дитини – запишіться на безкоштовну консультацію до логопеда!
Запис по тел. 097-780-4689, 097-194-6077

Детальніше

Консультації для батьків