Офіційний сайт КДНЗ №7 «Теремок» комбінованого типу Дніпрорудненської міської ради

Розділи

Календар

« Листопад 2019 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24  

Пошук

Новини

Тиждень безпеки життєдіяльності в ЗДО №7 «Теремок»

Згідно спільного наказу Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА, ГУ ДСНС України в Запорізькій області, навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Запорізької області від 30.08.2018 №494/324/35, наказу відділу освіти Василівської райдержадміністрації від 18.09.2018р № 241 «Про проведення Дня цивільного захисту, Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності та Тижня безпеки дитини в закладах дошкільної та загальної середньої освіти у 2018-2019 навчальному році» та відповідно до розробленого плану в дошкільному навчальному закладі з 06 по 11 травня 2019 року в ДНЗ № 7 «Теремок», з метою залучення дітей до масово-роз’яснювальної роботи з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, набуття умінь і навичок свідомого, поважного ставлення до збереження здоров’я та життя людей в умовах загрози і виникнення надзвичайних ситуацій, запобігання травматизму дітей під час навчально-виховного процесу та в побуті, формування потреби у здоровому і безпечному способі життя проведений Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

План проведення Тижня безпеки:

Понеділок – «День здоров’я»

Вівторок - «Безпека на дорозі»

Середа - «Вогонь добрий, вогонь злий»

Четвер - «Екологознайко»

П’ятниця - Єдиний день цивільного захисту "Відчуй небезпеку»

Протягом тижня в групах на заняттях діти подивилися відеопрезентації: «Щоб не було пожежі», «Добрий лікар Ай-болить», «Правила дорожнього руху», «Правила поведінки на дорозі», «Сам удома», «Вогонь - друг, вогонь – ворог».

Також діти всіх вікових груп мали нагоду засвоїти правила безпеки через бесіди: «Машини спеціального призначення», «Чим корисний та шкідливий вогонь», «Мої друзі – кіт і собака», «Стихійні лиха», про правила поведінки в природі «Екологічні знаки», «Безпека у побуті», «Що шкідливе».

Пригадали правила поводження з електроприладами, тваринами, дії при виникненні пожежі.

Провели заняття щодо моделювання екстремальних ситуацій (об’єктові тренування з протипожежної безпеки; об’єктові тренування з протирадіаційної безпеки). Перевіряв підготовку і проведення об'єктових тренувань з радіаційної безпеки начальник штабу ЦЗ м.Дніпрорудне Малиш С.Г..

Тема безпеки життєдіяльності дитини невичерпна, вона не обмежена Тижнем, а повинна звучати постійно. І ті зерна знань, умінь та навичок, які закладаються сьогодні, обов’язково знадобляться у майбутньому.

 Понеділок, 13 Травня 2019 15:37 | Переглядів: 84

Оголошення

Логопедична служба

Якщо вашому малюку необхідна допомога у тому, щоб розмовляти красиво і чітко, вірно будувати слова та речення, збагатити словниковий запас – ми запрошуємо вас до логопедичних груп КДНЗ №7 «Теремок» - «Зайченята» та «Соняшки».

Вчителі-логопеди пропонують Вам широкий спектр логопедичних послуг для дітей 5-го та 6-го року життя з різними порушеннями мовлення, а саме:

Консультація та діагностика ( логопедичне обстеження)

Постановка звуків

Корекція звуковимови

Заняття з розвитку мовлення

Логопедичний массаж

Дізнайтесь про рівень розвитку мовлення вашої дитини – запишіться на безкоштовну консультацію до логопеда!
Запис по тел. 097-780-4689, 097-194-6077

Детальніше

Консультації для батьків