Офіційний сайт КДНЗ №7 «Теремок» комбінованого типу Дніпрорудненської міської ради

Розділи

Календар

« Листопад 2019 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24  

Пошук

Новини

Театральна діяльність в дитячому саку №7 «Теремок»

Ляльковий театр - мистецтво синтетичне, він впливає на маленьких глядачів комплексом художніх засобів. При показі вистав лялькового театру застосовуються і художнє слово, і наочний образ - лялька, петрушка, і живописно - декоративне оформлення, і музика - пісня, музичний супровід. Вміле використання лялькового театру надає велику допомогу і в повсякденній роботі дитячого садка по розумовому, моральному, ідейно - естетичного виховання дошкільників.

Дошкільнята дуже люблять дивитися вистави лялькового театру. Він їм близький, зрозумілий, доступний. Діти бачать знайомі і улюблені ляльки: ведмедика, зайчика, собачку, які ожили, почали рухатися, заговорили, стали ще привабливішим і цікавішим. Однак не можна розглядати ляльковий театр тільки як розвага. Дуже важливо його виховне значення. У дошкільний період у дитини починають формуватися ставлення до навколишнього, характер, інтереси. Саме в цьому віці корисно показати дітям приклади дружби, доброти, правдивості, працелюбності.

Ось і сьогодні, 23 травня, діти завітали до казки « Секрети краси від Лисички» (підготувала сценарій практичний психолог Хижняк Ю.А., роль Лисички виконувала музичний керівник Ломейко К.І., другорядних героїв демонструвала викладач з народознавства Плюйко Л.В.) , яка поділилася з малятами секретами краси та міцного здоров’я. Пригадала з дітьми прислів'я «Чистота - запорука здоров’я» та значенням гребінця, зубної щітки, пасти та мила.

Театр це насамперед гра, яку ми, дорослі, допомагаємо дитині упорядкувати, прикрасити, надати їй особливий вид казкового дійства, і ми граємо в цю гру разом.Четвер, 23 Травня 2019 13:49 | Переглядів: 98

Оголошення

Логопедична служба

Якщо вашому малюку необхідна допомога у тому, щоб розмовляти красиво і чітко, вірно будувати слова та речення, збагатити словниковий запас – ми запрошуємо вас до логопедичних груп КДНЗ №7 «Теремок» - «Зайченята» та «Соняшки».

Вчителі-логопеди пропонують Вам широкий спектр логопедичних послуг для дітей 5-го та 6-го року життя з різними порушеннями мовлення, а саме:

Консультація та діагностика ( логопедичне обстеження)

Постановка звуків

Корекція звуковимови

Заняття з розвитку мовлення

Логопедичний массаж

Дізнайтесь про рівень розвитку мовлення вашої дитини – запишіться на безкоштовну консультацію до логопеда!
Запис по тел. 097-780-4689, 097-194-6077

Детальніше

Консультації для батьків