Офіційний сайт КДНЗ №7 «Теремок» комбінованого типу Дніпрорудненської міської ради

Розділи

Календар

« Листопад 2019 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24  

Пошук

Новини

Підсумкова педагогічна рада в дитячому садку №7 «Теремок»

31 травня в дошкільному закладі №7 «Теремок» відбулася підсумкова педагогічна рада на тему «Результати роботи педагогічного колективу за 2018-2019 навчальний рік».

На педраді методист Івченко Ірина Володимирівна підвела підсумки 2018-2019 навчального року. Всі завдання, які були визначені на початок року, успішно реалізувалися в різних напрямках. Такий результат свідчить про ефективність роботи педагогічного колективу.

Вузькі спеціалісти та вихователі всіх вікових груп ознайомили присутніх з динамікою розвитку особистості та компетентності вихованців за наслідками навчального року.

Моніторинг рівня розвитку дітей та методичної роботи в цілому показав позитивну динаміку. Завідуюча дошкільним закладом Ушакова Марина Василівна провела аналіз результатів освітньо-виховної роботи педагогічного колективу за навчальний рік, оголосила Подяку за бездоганну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок в створення позитивного іміджу дошкільного закладу всім педагогам та окрему Подяку музичному керівнику Потурвай О.В., вихователям дітей старшого дошкільного віку за якісну підготовку до школи Колокол Л.Б., Безугла Л.В., Калашнік Т.А., Пензій В.В., Дьяченко С.А., Ковальчук О.І., Воробйова Н.В., Фірсовій О.В. та Бороздіній Г.О.; оголосила підсумки акції «Збережемо дерево» (збір макулатури) та нагородила Грамотами переможців:

вихователя групи № 6 «Метелики» Агафонову Є.М. за отримане I місце;

вихователя групи № 5 «Калинка» Гультай Г.І. за отримане II місце;

вихователів групи № 7 «Ведмежата» Безуглу Л.В.. Колокол Л.Б. за отримане III місце.

Познайомила педагогів з пріоритетними завданнями на 2019-2020 навчальний рік.

Подякувала всіх педагогів закладу за активність та добросовісне відношення до виховання підростаючого покоління, привітала колег з закінченням навчального року, побажала всім творчих успіхів в подальшій роботі.

У конструктивній обстановці пройшло обговорення підготовки до літньо-оздоровчого періоду, представленого старшою медичною сестрою Капаніною С.В.

Педрада пройшла дуже продуктивно, насичено, змістовно, невимушено в формі ділового співробітництва всіх педагогів.П'ятниця, 31 Травня 2019 16:20 | Переглядів: 107

Оголошення

Логопедична служба

Якщо вашому малюку необхідна допомога у тому, щоб розмовляти красиво і чітко, вірно будувати слова та речення, збагатити словниковий запас – ми запрошуємо вас до логопедичних груп КДНЗ №7 «Теремок» - «Зайченята» та «Соняшки».

Вчителі-логопеди пропонують Вам широкий спектр логопедичних послуг для дітей 5-го та 6-го року життя з різними порушеннями мовлення, а саме:

Консультація та діагностика ( логопедичне обстеження)

Постановка звуків

Корекція звуковимови

Заняття з розвитку мовлення

Логопедичний массаж

Дізнайтесь про рівень розвитку мовлення вашої дитини – запишіться на безкоштовну консультацію до логопеда!
Запис по тел. 097-780-4689, 097-194-6077

Детальніше

Консультації для батьків