Офіційний сайт КДНЗ №7 «Теремок» комбінованого типу Дніпрорудненської міської ради

Розділи

Календар

« Червень 2020 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24  
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Пошук

Новини

Круглий стіл «Наступність між дошкільною і початковою ланками освіти. Міф чи реальність?»

Наступність між дошкільною і початковою ланками освіти. Міф чи реальність? - відповідь на це запитання 8 жовтня шукали учасники Круглого столу –педагоги дошкільного закладу №7 «Теремок» та вчителі початкових класів Спеціалізованої школи I-III ступенів «Талант».

Причиною особливої уваги до даного питання є те, що в дошкільній освіті з’явилися альтернативні програми розвитку дітей дошкільного віку, а саме «Впевнений старт», Нова українська школа почала працювати за новим Державним стандартом. Тому вихователі з одного боку, вчителі – з другого повинні забезпечити наступність дошкільної і початкової освіти, яка передбачає забезпечення зв’язку між обсягом життєвої компетентності, набутою дитиною до початку шкільного навчання й змістом навчальних предметів для початкової школи, тобто, сучасне бачення розв’язання проблеми наступності має полягати у створенні умов для реалізації в освітньому процесі ЗДО і початкової школи єдиної, динамічної, перспективної системи особистісного творчого зростання дитини.
Педагоги під час спілкування обговорили питання, які не можуть не хвилювати фахівців: якими виростуть сьогоднішні діти, як формуватимуться їхні моральні якості, духовність, інтелект, особистість загалом.

Результат зустрічі- вироблений єдиний погляд на виховання і розвиток дитини, бо там, де вихователі і вчителіволодіють найголовнішою технологією у світі – технологією Божої любові до дитини, там і виростуть добрі зерна майбутнього.Середа, 09 Жовтня 2019 08:56 | Переглядів: 118

Оголошення

Логопедична служба

Якщо вашому малюку необхідна допомога у тому, щоб розмовляти красиво і чітко, вірно будувати слова та речення, збагатити словниковий запас – ми запрошуємо вас до логопедичних груп КДНЗ №7 «Теремок» - «Зайченята» та «Соняшки».

Вчителі-логопеди пропонують Вам широкий спектр логопедичних послуг для дітей 5-го та 6-го року життя з різними порушеннями мовлення, а саме:

Консультація та діагностика ( логопедичне обстеження)

Постановка звуків

Корекція звуковимови

Заняття з розвитку мовлення

Логопедичний массаж

Дізнайтесь про рівень розвитку мовлення вашої дитини – запишіться на безкоштовну консультацію до логопеда!
Запис по тел. 097-780-4689, 097-194-6077

Детальніше

Консультації для батьків