Офіційний сайт КДНЗ №7 «Теремок» комбінованого типу Дніпрорудненської міської ради

Розділи

Календар

« Вересень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

Пошук

Новини

Посвята дошкільнят у козачата в «Теремку»№7

Усі батьки мріють бачити свою дитину здоровою та сильною, вродливою та розумною, щоб хлопчик став згодом справжнім чоловіком, а дівчинка справжньою берегинею. Саме тому в дошкільному закладі №7 «Теремок» формуються завдання: дати дитині добру фізичну підготовку, виховати високі людські якості, засновані на любові до країни та ближнього.

Так, 17 жовтня до дня Святої Покрови, Дня українського козацтва та Дня захисника України провели музичне свято «Ми діти козацького роду», на якому відбулася посвята хлопчиків у козачата, дівчаток у козачки. Гарний, хвилюючий обряд посвяти провели отаман Хортицького куріня славного війська Запорозького низового Фощан Віктор та кошовий асаул славного війська Запорозького низового Юрченко Анатолій; координатор громадського руху «Козацькі Берегині» Шевчук Олена та представниця Запорозького жіночого козацтва Мороз Ксенія. Дану подію зафіксували в «Реєстрі посвяти козачат та козачок».

На святі були присутні батьки та представники громадськості: провідний спеціаліст з гуманітарних питань та охорони дитинства Джемела Н.П., яка привітала дітей з цією подією пам’ятним подарунком в вигляді Сертифікату на п’ять тисяч гривень; начальник управління соціальної сфери ПРаТ ЗЗРК Козирєв А.В., який привітав колектив закладу, дітей та батьків з 35-річним ювілеєм дитсадка та висловив слова вдячності педагогічному колективу за виховання в дусі козацтва справжніх українців з Україною у серці та душі.

Тісно познайомився з дошкільним закладом №7 «Теремок» телеканал «Запоріжжя», а саме «Суспільне мовлення ua.Запоріжжя», що дасть можливість щиро поділитися педагогічним досвідом закладу з педагогами дошкільниками області, регіону та країни.

Всі отримали незабутні враження від свята.П'ятниця, 18 Жовтня 2019 16:25 | Переглядів: 115

Оголошення

Логопедична служба

Якщо вашому малюку необхідна допомога у тому, щоб розмовляти красиво і чітко, вірно будувати слова та речення, збагатити словниковий запас – ми запрошуємо вас до логопедичних груп КДНЗ №7 «Теремок» - «Зайченята» та «Соняшки».

Вчителі-логопеди пропонують Вам широкий спектр логопедичних послуг для дітей 5-го та 6-го року життя з різними порушеннями мовлення, а саме:

Консультація та діагностика ( логопедичне обстеження)

Постановка звуків

Корекція звуковимови

Заняття з розвитку мовлення

Логопедичний массаж

Дізнайтесь про рівень розвитку мовлення вашої дитини – запишіться на безкоштовну консультацію до логопеда!
Запис по тел. 097-780-4689, 097-194-6077

Детальніше

Консультації для батьків