Офіційний сайт КДНЗ №7 «Теремок» комбінованого типу Дніпрорудненської міської ради

Розділи

Календар

« Вересень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

Пошук

Новини

Піскова терапія - гра у піску як спосіб розвитку та психокорекції дитини

Немає на світі нічого простішого й доступнішого, зручнішого й різноманітнішого, живішого й об’ємнішого, ніж гра з піском. Недарма дітей так манять пісочниці. Пісок — дивний природний матеріал, здатний передати одночасно багато чого: відчуття розмаїтості природи, відчуття можливостей свого тіла і сутності життя взагалі з його плинністю, непередбачуваністю, безліччю форм.

У дитсадку №7 «Теремок» пісковою терапією з дітьми займається практичний психолог Хижняк Ю.А. У лотку з піском (вологим або сухим) або на пісочних планшетах діти разом з Юлією Анатоліївною розташовують мініатюрні фігурки й створюють різні картини. Пісок діє на дітей, як магніт. Перш ніж вони встигають усвідомити, що роблять, їхні руки самі починають просіювати пісок, будувати тунелі, гори тощо А коли до цього додають мініатюрні фігурки, іграшки, тоді з’являється цілий світ, і діти повністю поринають у гру. Кожна обрана фігурка втілює якийсь персонаж, котрий може взаємодіяти з іншими героями. Діти самі придумують, про що вони говорять, що роблять; іноді малюки запрошують психолога приєднатися до гри й виступати від імені якого-небудь персонажа.

Розвиваючи тактильно-кінестетичну чуттєвість та дрібну моторику, Юлія Анатоліївна вчить дітей прислуховуватися до себе та проговорювати свої відчуття. А це, у свою чергу, сприяє розвитку мовлення, довільної уваги та пам’яті. Але головне діти отримують перший досвід рефлексії (самоаналізу). Вчаться розуміти себе та інших. Так практичний психолог закладає базу для подальшого формування навичок позитивної комунікації.Вівторок, 22 Жовтня 2019 15:22 | Переглядів: 100

Оголошення

Логопедична служба

Якщо вашому малюку необхідна допомога у тому, щоб розмовляти красиво і чітко, вірно будувати слова та речення, збагатити словниковий запас – ми запрошуємо вас до логопедичних груп КДНЗ №7 «Теремок» - «Зайченята» та «Соняшки».

Вчителі-логопеди пропонують Вам широкий спектр логопедичних послуг для дітей 5-го та 6-го року життя з різними порушеннями мовлення, а саме:

Консультація та діагностика ( логопедичне обстеження)

Постановка звуків

Корекція звуковимови

Заняття з розвитку мовлення

Логопедичний массаж

Дізнайтесь про рівень розвитку мовлення вашої дитини – запишіться на безкоштовну консультацію до логопеда!
Запис по тел. 097-780-4689, 097-194-6077

Детальніше

Консультації для батьків