Офіційний сайт КДНЗ №7 «Теремок» комбінованого типу Дніпрорудненської міської ради

Розділи

Календар

« Вересень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

Пошук

Новини

В ЗДО №7 «Теремок» проведено педагогічну раду №2

Відповідно до річного плану роботи ЗДО №7 «Теремок» на 2019-2020 навчальний рік 4 грудня була проведена педагогічна рада №2 «Формування духовно - ціннісних орієнтирів дитини як засіб соціалізації дітей дошкільного

віку» із залученням батьків вихованців.

Порядок денний:

1.Виконання рішень попередньої педагогічної ради.

2.Створення оптимальних умов та використання різних форм роботи для морально - духовного розвитку особистості вихованців.

(Співдоповідь, завідувач Ушакова М.В.)

3. «Пошук чарівної кнопки» (Квест-гра, вихователь-методист Івченко І.В., практичний психолог Хижняк Ю.А.)

4. Анкетування педагогів з проблеми "Моральне виховання в повсякденному житті". (Інформація, вихователь-методист Івченко І.В.)

5.Презентація кращих досвідів сімейного виховання «Моральне виховання дитини в умовах родини». (мама Чистякова О.О., мама Кляцька Я.А.)

6.Презентація виготовлених посібників з морально–духовного виховання.

(педагоги закладу)

7. Стан роботи із соціально - морального розвитку дітей дошкільного віку . (Довідка, вихователь-методист)

М.В. Ушакова, завідувач, проінформувала про виконання рішень попередньої педради. Під час співдоповіді Марини Василівни, а саме створенні Веселки морального виховання педагоги показали свою обізнаність з питань формування духовно - ціннісних орієнтирів дитини як засобу соціалізації дітей дошкільного віку.

Вихователь-методист Івченко І.В. та практичний психолог Хижняк Ю.А. провели з колегами квест-гру «Чарівна кнопка». Завдання квест-гри були цікаві, пізнавальні, під час якої педагоги завзято шукали символи до цитати видатного педагога В. Сухомлинського «Серце віддаємо дітям», яка і підвела всіх до висновку: чарівна кнопка – у нашому серці, яке має розуміти і любити дітей.

Гарно представили кращі досвіди сімейного виховання «Моральне виховання дитини в умовах родини» мама Чистякова Даміра, гр. №6 «Їжачки»; мама Кляцького Іллі, гр.№5 «Сонечки» у вигляді створених власноруч презентацій.

Відповідально підійшли педагоги до виготовлення посібників з морально-етичного виховання, до їх презентацій; до збагачення обладнання з театральної діяльності, яке педагоги демонстрували на передодні педагогічної ради. За змістовну підготовку завідувач Ушакова М.В. вручила всім педагогам і запрошеним матусям Подяки.

Вихователь-методист ознайомила із довідкою по тематичному вивченню «Стан роботи із соціально-морального розвитку дітей дошкільного віку гр. №9 «Зайченята», гр.№10 «Соняшки».

Всі поставлені завдання на засіданні педагогічної ради виконано.П'ятниця, 06 Грудня 2019 10:39 | Переглядів: 141

Оголошення

Логопедична служба

Якщо вашому малюку необхідна допомога у тому, щоб розмовляти красиво і чітко, вірно будувати слова та речення, збагатити словниковий запас – ми запрошуємо вас до логопедичних груп КДНЗ №7 «Теремок» - «Зайченята» та «Соняшки».

Вчителі-логопеди пропонують Вам широкий спектр логопедичних послуг для дітей 5-го та 6-го року життя з різними порушеннями мовлення, а саме:

Консультація та діагностика ( логопедичне обстеження)

Постановка звуків

Корекція звуковимови

Заняття з розвитку мовлення

Логопедичний массаж

Дізнайтесь про рівень розвитку мовлення вашої дитини – запишіться на безкоштовну консультацію до логопеда!
Запис по тел. 097-780-4689, 097-194-6077

Детальніше

Консультації для батьків