Офіційний сайт КДНЗ №7 «Теремок» комбінованого типу Дніпрорудненської міської ради

Розділи

Календар

« Вересень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

Пошук

Новини

Огляд-конкурс на кращий куток театралізованої діяльності в дитсадку №7 «Теремок»

Театралізована діяльність відіграє велику роль у формуванні особистості дитини, допомагає йому подолати боязкість, невпевненість у собі, сором’язливість. Театр у дитячому садку вчить бачити прекрасне в житті і в людях, зароджує прагнення самому творити красиве і добре, допомагає дитині розвиватися всебічно.

Тому відповідно до річного плану роботи ЗДО №7 «Теремок» на 2019-2020 навчальний рік, підготовки до другої педагогічної ради з теми «Формування духовно - ціннісних орієнтирів дитини як засіб соціалізації дітей дошкільноговіку»,з метою забезпечення предметно-просторового розвивального середовища в вікових групах, активізації освітньої роботи з театралізованої діяльності, розвитку дитячої творчості, креативних здібностей і виховання морально – етичних почуттів вихованців ЗДО, виявлення і підтримки творчої праці педагогів закладу 3 грудня 2019 року у дошкільному закладі проведено огляд — конкурс на кращий театральний куточок.

Основні завдання Конкурсу:

– стимулювання вихователів до творчої діяльності;

– обмін досвідом роботи та підвищення фахової майстерності педагогів;

– ефективна органі­зація предметно-просторового розвивального середовища групо­вих кімнат у закладі дошкільної освіти, невід’ємною скла­довою якого є зокрема й театралізований куточок.

Педагоги кожної вікової групи відповідально та творчо підійшли до проведеного огляду-конкурсу, і продемонстрували яскраво та змістовно збагачені театралізовані куточки: оновлені або придбані атрибути, реквізит, різні види театру за казками, які виставлені на полиці або розкладені в марковані кольорові коробки, що зручно у використанні дітьми.

За участь в огляді-конкурсі завідуюча дошкільного закладу №7 «Теремок» Ушакова М.В. відзначила кожну групу Подякою.П'ятниця, 06 Грудня 2019 11:08 | Переглядів: 117

Оголошення

Логопедична служба

Якщо вашому малюку необхідна допомога у тому, щоб розмовляти красиво і чітко, вірно будувати слова та речення, збагатити словниковий запас – ми запрошуємо вас до логопедичних груп КДНЗ №7 «Теремок» - «Зайченята» та «Соняшки».

Вчителі-логопеди пропонують Вам широкий спектр логопедичних послуг для дітей 5-го та 6-го року життя з різними порушеннями мовлення, а саме:

Консультація та діагностика ( логопедичне обстеження)

Постановка звуків

Корекція звуковимови

Заняття з розвитку мовлення

Логопедичний массаж

Дізнайтесь про рівень розвитку мовлення вашої дитини – запишіться на безкоштовну консультацію до логопеда!
Запис по тел. 097-780-4689, 097-194-6077

Детальніше

Консультації для батьків