Офіційний сайт КДНЗ №7 «Теремок» комбінованого типу Дніпрорудненської міської ради

Розділи

Календар

« Вересень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

Пошук

Новини

У дошкільному закладі №7 «Теремок» відбулося спортивне свято з нагоди Дня Збройних Сил України

6 грудня з нагоди Дня Збройних сил України, у дошкільному закладі №7 «Теремок» під керівництвом інструктора з фізичного виховання Пунько Т.С. відбулося спортивне свято, зустріч у Школі молодого бійця. Учасниками заходу стали вихованці логопедичної групи №9 «Зайченята» (вихователі Воробйова Н.В., Ковальчук О.І.) і татусі Самсоненков С.Я. та Шпарик Д. В.. Об’єднані в дві команди «Герої» і «Сміливці», дошкільнята вправлялися у різноманітних спортивних іграх. Допомагали їм і батьки, активно включившись у ігрові естафети. Дівчатка, в свою чергу, привітали юних захисників Вітчизни та татусів українською піснею та гарними віршами. Відпочинок учасникам змагань влаштували під час чудового виступу запрошений цирковий колектив «Романтики», дівчатка Тимків Ангеліна та Сутир’їна Діана з номером «Ретро денс». Як результат, у Школі молодого бійця – не було ані переможців, ані переможених, а перемогла дружба. Завідувач закладом Ушакова М.В. та запрошені гості, учасники АТО Цуканов Д.А. та Швед Р.М. вручили всім учасникам Грамоти, дали позитивну оцінку проведеному заходу, також наголосили на важливості вироблення у найменших дітей кращих бійцівських якостей, що формують особистість.

Дорогі чоловіки!

Щиро вітаємо вас з Днем Збройних Сил України!

Бажаємо міцного здоров'я, успіхів у військовій підготовці, щастя Вам та Вашим рідним і близьким!

Сила і міць української держави – у єдності армії та народу, тому прийміть найщиріші вітання до Вашого професійного свята й надалі своєю важливою справою нагадуйте всьому світові про те, що Україна у надійних руках

За нашу рідну Україну,

Що зберегли на всі віки –

Низький уклін і тричі «СЛАВА!»

Українські захисники!П'ятниця, 06 Грудня 2019 15:29 | Переглядів: 100

Оголошення

Логопедична служба

Якщо вашому малюку необхідна допомога у тому, щоб розмовляти красиво і чітко, вірно будувати слова та речення, збагатити словниковий запас – ми запрошуємо вас до логопедичних груп КДНЗ №7 «Теремок» - «Зайченята» та «Соняшки».

Вчителі-логопеди пропонують Вам широкий спектр логопедичних послуг для дітей 5-го та 6-го року життя з різними порушеннями мовлення, а саме:

Консультація та діагностика ( логопедичне обстеження)

Постановка звуків

Корекція звуковимови

Заняття з розвитку мовлення

Логопедичний массаж

Дізнайтесь про рівень розвитку мовлення вашої дитини – запишіться на безкоштовну консультацію до логопеда!
Запис по тел. 097-780-4689, 097-194-6077

Детальніше

Консультації для батьків