Офіційний сайт КДНЗ №7 «Теремок» комбінованого типу Дніпрорудненської міської ради

Розділи

Календар

« Вересень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

Пошук

Новини

Вітання комбінату ЗЗРК з 50-річним ювілеєм!

Шахтар – професія складна, дитина кожна знає.

Залізну руду для країни він в шахті добуває.

Працює він з наснагою – ми вдячні із повагою!

17 січня комбінат ЗЗРК святкує своє 50-річчя! В дитсадку №7 «Теремок» з цієї нагоди було створено тематичну виставку, де педагоги познайомили дошкільнят з новим макетом шахти, розглянули ілюстрації роботи гірників у шахті, переглянули відеоролик - привітання дошкільнятами садочку гірників з ювілеєм, діти старшої групи №9 «Зайченята» для гірників комбінату виготовили святкову вітальну композицію «50-ЗЗРК».

Шановні гірники!

Дорогі ветерани комбінату ПрАТ ЗЗРК

Вітаємо Вас зі славною датою – 50-річним ювілеєм!

Всі роки діяльності комбінату ПрАТ ЗЗРК – це сумлінна праця тисяч гірників у забоях. Упродовж п’ятдесяти років Ваш трудовий колектив день за днем наполегливо працює для зміцнення української еко­номіки. Більше 4млн тонн руди на рік – це Ваш вне­­сок у металургію нашого краю, внесок вагомий і неза­перечний. Робота Вашого славного гірничого колективу слу­жить яскравим прикладом вмілого господарювання, завдяки якому жодні труднощі не можуть перешкодити досягати чималих виробничих результатів.

Трудову славу підприємства здобувало не одне покоління гірників, для яких комбінат став доброю школою праці та життя.

Щиро бажаємо Вам ще багато років стабільної роботи, щоб ваше підприємство розвивалося та потужно заявляло про себе новими трудовими здобутками. У день ювілею зичимо Вам, усьому багаточисельному колективу гірників та ве­теранам - гірникам щастя, міцного здоров’я, благополуччя, доб­робуту і Божої ласки.П'ятниця, 17 Січня 2020 16:18 | Переглядів: 127

Оголошення

Логопедична служба

Якщо вашому малюку необхідна допомога у тому, щоб розмовляти красиво і чітко, вірно будувати слова та речення, збагатити словниковий запас – ми запрошуємо вас до логопедичних груп КДНЗ №7 «Теремок» - «Зайченята» та «Соняшки».

Вчителі-логопеди пропонують Вам широкий спектр логопедичних послуг для дітей 5-го та 6-го року життя з різними порушеннями мовлення, а саме:

Консультація та діагностика ( логопедичне обстеження)

Постановка звуків

Корекція звуковимови

Заняття з розвитку мовлення

Логопедичний массаж

Дізнайтесь про рівень розвитку мовлення вашої дитини – запишіться на безкоштовну консультацію до логопеда!
Запис по тел. 097-780-4689, 097-194-6077

Детальніше

Консультації для батьків