Офіційний сайт КДНЗ №7 «Теремок» комбінованого типу Дніпрорудненської міської ради

Розділи

Календар

« Листопад 2021 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24  
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Пошук

Новини

В дитсадку №7 «Теремок» яскраво та весело пройшов День Гарбуза

На городі виріс дужий

Круглий, жовтий і байдужий

До червоних помідорів,

До капусти і квасолі

Хто цей гордий карапуз?

Здогадались? Так, ГАРБУЗ!

Полюбляють і шанують гарбуза в Україні здавна. То чи ж повірить хто, що цей звичайний овоч ще й іноземець, бо насіння гарбуза було знайдено при розкопках… Звідти гарбуз потрапив до Єгипту та Китаю, а потім на Україну. Всі ці цікавинки повідали творчі вихователі дошкільнятамв дитсадку №7 "Теремок" 29 жовтня в День Гарбуза.

Протягом дня діти всіх вікових груп займалися різноманітною діяльністю. Що тільки не робили: розглядали ілюстрації гарбузів, проводили бесіди «Чим корисний Гарбуз», «Які страви готують з Гарбуза», «Лікувальні властивості Гарбуза», хоровод водили «Ходить Гарбуз по городу», загадки відгадували, готували пироги та чаювали, малювали, ліпили, робили об’ємні аплікації, грали.

У середній групі №5 «Калинка» під керівництвом музичного керівника Клаус І.Г., інструктора з фізичного виховання Пунько Т.С., практичного психолога Хижняк Ю.А. (зіграла роль Гарбуза), вихователя групи Товчигречко А.О. (зіграла роль Гусениці) та Заріцької В.А. пройшов музично-спортивний захід «На городі з Гарбузом ми пограємось разом», де діти читали вірші, співали пісні, грали в ігри та проводили естафети.

День Гарбуза в садочку пройшов весело та цікаво, запам’ятається дошкільнятам на довго!Середа, 03 Листопада 2021 15:07 | Переглядів: 48

Оголошення

Логопедична служба

Якщо вашому малюку необхідна допомога у тому, щоб розмовляти красиво і чітко, вірно будувати слова та речення, збагатити словниковий запас – ми запрошуємо вас до логопедичних груп КДНЗ №7 «Теремок» - «Зайченята» та «Соняшки».

Вчителі-логопеди пропонують Вам широкий спектр логопедичних послуг для дітей 5-го та 6-го року життя з різними порушеннями мовлення, а саме:

Консультація та діагностика ( логопедичне обстеження)

Постановка звуків

Корекція звуковимови

Заняття з розвитку мовлення

Логопедичний массаж

Дізнайтесь про рівень розвитку мовлення вашої дитини – запишіться на безкоштовну консультацію до логопеда!
Запис по тел. 097-780-4689, 097-194-6077

Детальніше

Консультації для батьків