Офіційний сайт КДНЗ №7 «Теремок» комбінованого типу Дніпрорудненської міської ради

Розділи

Календар

« Листопад 2021 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24  
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Пошук

Новини

Робота з дітьми раннього віку в ЗДО №7 «Теремок»

В дитсадку №7 «Теремок» у групах раннього віку «Мишенята» (вихователь Борисенко Л.І.) та «Більченята» (вихователі Саламаха В.Д., Устимчук І.В.) проводиться спеціально організована діяльність за комплексною освітньою програмою для дітей раннього та передшкільного віку «Стежинки у Всесвіт».

Особливу роль у розвитку дитини відводиться грі, тому вихователі, граючись навчають малюків, насичують мозок знаннями, душу інтелектом, а серце любов’ю.
Проводяться з дітьми заняття, бесіди, спостереження за живою і неживою природою та індивідуальна робота.

Основний напрямок роботи дітей раннього віку – це сенсорний розвиток. Через тактильний , зоровий, слуховий аналізатори діти сприймають світ. Розрізняють кольори, форми, величини. У дітей розвивається висока емоційна чутливість до музики, театралізованого і творчого мистецтва, художнього слова . Вихователями в групах створено розвивальне мовне середовище, в якому домінує українська мова.

Відбувається становлення і розвиток усіх психічних процесів: пам‘ять, уява, сприймання, розвиток мовлення, наочно дієве мислення.

На належному рівні створено фізкультуро – оздоровчу роботу.

Підтримується режим дня , виховання культуро – гігієнічних навичок, фізичні вправи, пальчикова гімнастика, рухлива гра .Середа, 03 Листопада 2021 15:14 | Переглядів: 45

Оголошення

Логопедична служба

Якщо вашому малюку необхідна допомога у тому, щоб розмовляти красиво і чітко, вірно будувати слова та речення, збагатити словниковий запас – ми запрошуємо вас до логопедичних груп КДНЗ №7 «Теремок» - «Зайченята» та «Соняшки».

Вчителі-логопеди пропонують Вам широкий спектр логопедичних послуг для дітей 5-го та 6-го року життя з різними порушеннями мовлення, а саме:

Консультація та діагностика ( логопедичне обстеження)

Постановка звуків

Корекція звуковимови

Заняття з розвитку мовлення

Логопедичний массаж

Дізнайтесь про рівень розвитку мовлення вашої дитини – запишіться на безкоштовну консультацію до логопеда!
Запис по тел. 097-780-4689, 097-194-6077

Детальніше

Консультації для батьків