Офіційний сайт КДНЗ №7 «Теремок» комбінованого типу Дніпрорудненської міської ради

Розділи

Календар

« Листопад 2019 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24  

Пошук

Презентація проекту «Садочок – простір дружній до дитини»

Проект «Садочок – простір дружній до дитини» організовується і проводиться Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» у межах реалізації програми «Сприяння соціальній згуртованості та інтеграції внутрішньо переміщених осіб на сході України», що реалізується у 2016-2017 роках Представництвом Дитячого Фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) в Україні.

Мета проекту: Створення безпечного інклюзивного середовища в дитячому колективі шляхом розвитку життєвих навичок, які сприяють розвитку спільноти, розумінню і цінуванню багатоманітності, толерантного ставлення до відмінностей, попередження проявів упереджень і дискримінації.

«Теремок» - учасник Міжнародного проекту!

У 2016-2017 роках Представництвом Дитячого Фонду Організацій Об′єднаних Націй (ЮНІСЕФ) в Україні реалізується Міжнародний проект «Садочок – простір дружній до дитини», який організовується і проводиться Всеукраїнським Фондом «Крок за кроком» у межах реалізації Програми «Сприяння соціальній згуртованості та інтеграції внутрішньо переміщених осіб на сході України»

Наш дошкільний заклад №7 «Теремок» визначили одним із 10 опорних закладів Запорізької області по впровадженню даного проекту.

Так, з 18.01.2017р. по 20.01.2017р. на базі готелю "Театральний" в м.Запоріжжя, відбувся дводенний навчально-практичний семінар для педагогів опорних дошкільних навчальних закладів «Садочок – простір дружній до дитини», де представниками нашого дошкільного закладу були методист Івченко Ірина Володимирівна, практичний психолог Гапон Ірина Сергіївна, вихователь логопедичної групи № 10 Іващук Наталія Миколаївна, вихователь старшої групи № 8 Плюйко Ліна Валеріївна(отримали Сертифікати).

На семінарі були представлені фрагменти основних практик:

  • Складові позитивної самоконцепції і самооцінки та їх значення для розвитку дітей
  • Особливості спілкування з маленькими дітьми
  • Значення методики «Ранкові зустрічі» для розвитку дітей
  • Реалізація методики «Лялька як персона: педагогічний підхід для соціального і психологічного розвитку дитини»

Отримані знання методист закладу, психолог та вихователі донесли на першій Методичній годині до педагогів колективу. Всі педагоги з великим інтересом сприйняли представлені методики і готові до впровадження проекту «Садочок – простір дружній до дитини».

Вітаємо педагогічний колектив дошкільного закладу!

 Оголошення

Логопедична служба

Якщо вашому малюку необхідна допомога у тому, щоб розмовляти красиво і чітко, вірно будувати слова та речення, збагатити словниковий запас – ми запрошуємо вас до логопедичних груп КДНЗ №7 «Теремок» - «Зайченята» та «Соняшки».

Вчителі-логопеди пропонують Вам широкий спектр логопедичних послуг для дітей 5-го та 6-го року життя з різними порушеннями мовлення, а саме:

Консультація та діагностика ( логопедичне обстеження)

Постановка звуків

Корекція звуковимови

Заняття з розвитку мовлення

Логопедичний массаж

Дізнайтесь про рівень розвитку мовлення вашої дитини – запишіться на безкоштовну консультацію до логопеда!
Запис по тел. 097-780-4689, 097-194-6077

Детальніше

Консультації для батьків