Офіційний сайт КДНЗ №7 «Теремок» комбінованого типу Дніпрорудненської міської ради

Розділи

Календар

« Січень 2020 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24 31
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Пошук

Впровадження проекту «Садочок – простір дружній до дитини» в ДНЗ

Тепла зустріч Ляльки-персони з вихованцями групи № 5 "Ведмежата"

В нашому дошкільному закладі в середніх та старших групах продовжується робота по впровадженню проекту "Садочок - простір дружній до дитини", а саме робота з лялькою-персоною. Вихователь середньої групи №5 «Ведмежата», Колокол Ліля Богданівна , (одна з тих педагогів, яка була підготовлена під час тренінгів) під час колективного перегляду зустрічі з лялькою, показала педагогам, як заняття з лялькою підвищує рівень участі дітей, розвиває навички активного слухання, спонукає вихователів приймати відповіді кожної дитини і надавати позитивний зворотний зв'язок.

Під час першого візиту вихователь познайомила своїх вихованців з лялькою Машою, її уподобаннями,звичками та зацікавленнями. Тепер Маша один раз на тиждень приходить до дітей зі своїми особистими історіями та спонукає малят ділитися з нею інформацією зі свого життя, заохочує ставити запитання, обговорювати її персонаж та ділитися інформацією про власне життя.

Ляльки та історії, які вони розповідають, − це інноваційний педагогічний метод, який дає змогу в комфортний і незагрозливий спосіб усувати упередження і дискримінаційну поведінкуЛяльки-персони. Допомагають дітям виражати свої почуття і думки, критично мислити, примушують замислюватися над несправедливою поведінкою, сприяють розвитку емпатії до інших людей, які можуть відрізнятися від більшості.

Ця методика допомагає розвивати життєві навички, самооцінку, навички вирішення проблем, та емоційну грамотність.

 Вівторок, 20 Лютого 2018 09:58 | Переглядів: 239

Оголошення

Логопедична служба

Якщо вашому малюку необхідна допомога у тому, щоб розмовляти красиво і чітко, вірно будувати слова та речення, збагатити словниковий запас – ми запрошуємо вас до логопедичних груп КДНЗ №7 «Теремок» - «Зайченята» та «Соняшки».

Вчителі-логопеди пропонують Вам широкий спектр логопедичних послуг для дітей 5-го та 6-го року життя з різними порушеннями мовлення, а саме:

Консультація та діагностика ( логопедичне обстеження)

Постановка звуків

Корекція звуковимови

Заняття з розвитку мовлення

Логопедичний массаж

Дізнайтесь про рівень розвитку мовлення вашої дитини – запишіться на безкоштовну консультацію до логопеда!
Запис по тел. 097-780-4689, 097-194-6077

Детальніше

Консультації для батьків