Офіційний сайт КДНЗ №7 «Теремок» комбінованого типу Дніпрорудненської міської ради

Розділи

Календар

« Січень 2020 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24 31
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Пошук

Впровадження проекту «Садочок – простір дружній до дитини» в ДНЗ

Об’єднання спільноти в групах на ранкових зустрічах.

Піклування один про одного, відчуття емоційної безпеки, яка потрібна для того, аби ділитися важливими ідеями та досвідом, готовність допомагати друзям - це саме ті якості, що відображають сутність ранкової зустрічі.

Всі педагоги дошкільного закладу №7 «Теремок» відповідально підходять до проведення ранкових зустрічей та моделювання демократичної поведінки.

В частині «Обмін інформацією» (другий компонент ранкової зустрічі), за бажанням дитини або за домовленістю з вихователем обрана «дитина дня», ділиться підготовленою цікавою інформацією, або своєю історією, або своїми успіхами перед групою дітей.

В логопедичній групі №10 «Соняшки» дитиною дня бажає бути кожен. Плотнікова Аня та її мама Христина Олегівна поділилися успіхами Ані в гімнастиці, Чистякова Мілана з мамою Оленою Олександрівною в Тиждень екології виявили бажання продемонструвати дітям цікаві досліди, Тюков Артем з маминою підтримкою, Ольгою Олександрівною, показав свої вміння по дзюдо, Савченко Єгор – був іменинником і отримав компліменти та побажання від дітей групи. Таке спілкування допомагає розвивати навички, які дають змогу навчатися впевнено говорити і слухати. Кожна дитина може поставити запитання чи прокоментувати, а дитина, яка повідомляє інформацію, відповідає на запитання та коментарі товаришів. Такі зустрічі створюють позитивну атмосферу у групі на весь день перебування дітей у дитячому садочку.Вівторок, 13 Листопада 2018 13:38 | Переглядів: 124

Оголошення

Логопедична служба

Якщо вашому малюку необхідна допомога у тому, щоб розмовляти красиво і чітко, вірно будувати слова та речення, збагатити словниковий запас – ми запрошуємо вас до логопедичних груп КДНЗ №7 «Теремок» - «Зайченята» та «Соняшки».

Вчителі-логопеди пропонують Вам широкий спектр логопедичних послуг для дітей 5-го та 6-го року життя з різними порушеннями мовлення, а саме:

Консультація та діагностика ( логопедичне обстеження)

Постановка звуків

Корекція звуковимови

Заняття з розвитку мовлення

Логопедичний массаж

Дізнайтесь про рівень розвитку мовлення вашої дитини – запишіться на безкоштовну консультацію до логопеда!
Запис по тел. 097-780-4689, 097-194-6077

Детальніше

Консультації для батьків