Офіційний сайт КДНЗ №7 «Теремок» комбінованого типу Дніпрорудненської міської ради

Розділи

Календар

« Січень 2020 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24 31
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Пошук

Впровадження проекту «Садочок – простір дружній до дитини» в ДНЗ

Науково-практичний семінар за результатами впровадження психолого- педагогічних практик Міжнародного проекту «Садочок-простір дружній до дитини»

15 травня на базі опорного ЗДО №7 «Теремок», під керівництвом координатора проекту «Садочок-простір дружній до дитини» в Запорізькій області Байєр О.М. (канд. психол. наук, доцент, завідувач кафедри дошкільної освіти КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти»), відбувся науково-практичний семінар (за формою проведення наставницька зустріч) з теми «Психолого-педагогічні практики підтримки розвитку дитини в освітньому просторі закладу дошкільної освіти» за результатами впровадження психолого-педагогічних практик Міжнародного проекту «Садочок-простір дружній до дитини». В семінарі прийняли участь педагоги ЗДО Василівського району, які пройшли навчання на семінарах Міжнародного проекту «Садочок – простір дружній до дитини» у 2017 році.

Метою заходу стало обговорення досвіду впровадження психолого-педагогічних практик роботи європейських освітніх установ в контексті інклюзивного підходу в закладах дошкільної освіти (Норвегії, Угорщини). Учасникам заходу була надана можливість ознайомитися з досвідом роботи опорного закладу освіти №7 «Теремок».

Учасники семінару переглянули відкриті перегляди роботи з дітьми:

- Ранкова зустріч - логопедична група №9 «Зайченята» (вчитель-логопед Фірсова О.В.)

- Зустріч з лялькою персоною, середня група №5 «Ведмежата» (вихователь Колокол Л.Б.)

Заслухали виступи педагогів ЗДО №7 «Теремок» з досвіду роботи:

- «Впровадження проекту «Садочок-простір дружній до дитини» в дошкільному закладі» (вихователь-методист Івченко І.В.)

- Інформація з досвіду роботи за методиками проекту ( Бороздіна Г.О., Фірсова О.В. – вчителі-логопеди, Колокол Л.Б., Івченко О.О., Плюйко Л.В. – вихователі)

Після чого в спільному колі обговорили досвід щодо апробації зазначених практик в освітньому процесі та презентації власного досвіду з даного питання учасникам заходу (модератор Байєр О.М.).

Плідно та змістовно пройшов науково-практичний семінар.

 Вівторок, 13 Листопада 2018 13:41 | Переглядів: 111

Оголошення

Логопедична служба

Якщо вашому малюку необхідна допомога у тому, щоб розмовляти красиво і чітко, вірно будувати слова та речення, збагатити словниковий запас – ми запрошуємо вас до логопедичних груп КДНЗ №7 «Теремок» - «Зайченята» та «Соняшки».

Вчителі-логопеди пропонують Вам широкий спектр логопедичних послуг для дітей 5-го та 6-го року життя з різними порушеннями мовлення, а саме:

Консультація та діагностика ( логопедичне обстеження)

Постановка звуків

Корекція звуковимови

Заняття з розвитку мовлення

Логопедичний массаж

Дізнайтесь про рівень розвитку мовлення вашої дитини – запишіться на безкоштовну консультацію до логопеда!
Запис по тел. 097-780-4689, 097-194-6077

Детальніше

Консультації для батьків