Офіційний сайт КДНЗ №7 «Теремок» комбінованого типу Дніпрорудненської міської ради

Розділи

Календар

« Січень 2020 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24 31
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Пошук

Річний звіт про діяльність закладу

На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», наказу Міністерства освіти і науки від 07.02.2014 № 121 «Про забезпечення права дітей на оздоровлення та відпочинок в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, підпорядкованих органам управління освітою», наказу Міністерства охорони здоров'я від 11.07.2000 № 160 «Про затвердження форм облікової статистичної документації, яка використовується в санітарно-епідеміологічних закладах», Державних санітарних правил і норм "Улаштування, утримання і організація режиму діяльності дитячих оздоровчих закладів" ДСанПіН 5.5.5.23-99 від 26.04.1999 № 23, наказу відділу освіти Василівської райдержадміністрації від 15.05.2018 № 161 «Про організацію оздоровлення, відпочинку та корисної зайнятості дітей влітку 2018 року», та з метою належної підготовки та проведення літньої оздоровчої кампанії у 2018 році, додержання законодавства у сфері оздоровлення та відпочинку дітей 24 травня 2018 року в комунальному дошкільному навчальному закладі №7 «Теремок» комбінованого типу Дніпрорудненської міської ради були проведені загальні збори колективу, на яких відбулось щорічне звітування керівника закладу з питань статутної діяльності КДНЗ.

Протягом 2017-2018 навчального року в дошкільному закладі працювало 24 педагогічних працівника: завідувач, вихователь-методист, практичний психолог, 16 вихователів; 5 вузьких спеціалістів: 2 логопеди, 2 музичних керівника, 1 інструктор з фізичного виховання.

Із повною вищою освітою – 15осіб;

Із неповною вищою – 7 осіб;

Із базовою вищою – 2 особи;

Студенти педагогічних закладів - 2 особи;

Вищу категорію мають – 5 осіб;

Другукатегорію - 3 особи;

Першу категорію – 2 особи;

“спеціаліст” – 14 педагогів,

Звання «практичний психолог-методист» -1 особа;

Звання «вихователь-методист» -2 особи;

Звання «учитель-методист» - 2 особи.

В 2017-2018 навчальному році було атестовано 2 педагоги закладу:

Малашенко Л.М., вихователь дітей раннього віку, на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії»;

Карташова Н.М., вихователь дітей раннього віку, на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії».

Діагностична карта роботи показала, що 50 % педагогів мають високий рівень професійної компетенції (у минулому році 41%), 28% - достатній (у минулому році 26%), 22% – середній (у минулому році 33%). Рівень нижче середнього відсутній.

Варто відзначити високі досягнення педагогів (шість педагогів) закладу, які прийняли участь у “Педагогічному профтесті” на “Інтернет-порталі рейтингу освітніх закладів України”, склали його на відмінно і отримали Сертифікати.

Вихователі закладу прийняли участь у конкурсі на Інтернет–порталі «Конкурсна Весна-2017» в номінації «Найкраща групова кімната ДНЗ - 2017»: вихователі Агафонова Є.М. та Плюйко Л.В. нагороджені Грамотами за 1 рейтингове місце серед 100 ДНЗ України; Малашенко Л.М. нагороджена Грамотами за отримане 2 рейтингове місце серед 100 ДНЗ України; вихователь логопедичної групи Дьяченко С.А. нагороджені Грамотами за отримане 3 рейтингове місце серед 100 ДНЗ України; в номінації «Краща спортивна зала ДНЗ - 2017» дошкільний заклад нагороджено Грамотами за отримане 1 рейтингове місце серед ДНЗ міста, за 2 рейтингове місце серед ДНЗ Запорізької області, за 4 рейтингове місце серед 100 ДНЗ України.

Дошкільний заклад прийняв участь у конкурсі на Інтернет–порталі «Конкурсна Осінь - 2017». В номінації «Осінні барви ДНЗ - 2017» заклад нагороджено Грамотами за отримане 1 рейтингове місце серед ДНЗ Василівського району , за 1 рейтингове місце серед ДНЗ Запорізької області, за 2 рейтингове місце серед 100 ДНЗ України.

Педагоги закладу прийняли участь у районному конкурсі до Місячника безпеки та стали переможцями:

в номінації «ДСНС – очима дітей» Гультай Галина Іванівна (мама), Гультай Іванна (4 роки) - нагороджено Грамотою за отримане І місце;

в номінації «Сам собі рятівник» Пензій В.В. (вихователь групи №7 «Сонечки», колективна робота дітей) - нагороджено Грамотою за отримане І місце;

в номінації «Навчальний мультимедійний посібник», інструктор з фізичного виховання Моісеєнко О.О. - нагороджено Грамотою за отримане І місце.

Педагоги закладу прийняли участь у районному етапі конкурсу «Україна рідний край», посіли призові місця і нагородженні Грамотами: Плюйко Л.В., викладач з народознавства – за отримане І місце в номінації "Методичні розробки занять за освітніми лініями БКДО України";

Потурвай О.В., Іванченко А.О., музичні керівники – за отримане ІІ місце, Івченко І.В., вихователь-методист – за отримане ІІІ місце в номінації "Матеріали з національно-патріотичного виховання дошкільників у дозвіллєвий час".

За особливі успіхи у здійсненні навчання і виховання дошкільників, розроблення і впровадження нових технологій, оновлення змісту і методичного забезпечення освітньо-виховного процесу вихователю-методисту Івченко І.В. присвоєно обласну педагогічну премію.

Впродовж 2017-2018 навчального року дошкільний заклад працював над такими пріоритетними завданнями:

  • • Розпочати роботу щодо набуття дитиною різних видів компетенцій згідно вимог освітньої лінії «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі» Базового компоненту дошкільної освіти шляхом удосконалення педагогічних умов для розвитку сенсорного сприйняття дитини.
  • • Продовжити роботу щодо патріотичного виховання у контексті розвитку духовного потенціалу особистості дитини дошкільного віку засобами української етнопедагогіки.
  • • Продовжити роботи щодо збереження і зміцнення фізичного, психічного, духовного та соціального здоров’я шляхом розбудови здоров’язбережувального освітнього простору.

Так, реалізацію першого річного завдання педагоги вирішують комплексно у різних видах діяльності: заняття, бесіди, ігри, індивідуальне спілкування, моральні ситуації вибору, читання художніх творів тощо.

До третьої педагогічної ради з теми «Шляхи вдосконалення педагогічних умов для розвитку сенсорного сприйняття дитини» проведено анкетування педагогів, аналіз стану роботи з сенсорно-пізнавального розвитку в групах раннього віку №1, №2; конкурс-огляд куточків природи у групах, який дав змогу виявити необхідність удосконалення навчально-технічної бази ДНЗ матеріалом щодо сенсорного сприйняття. Під час гри «Гаряча картопля», «Кольорові пазли» педагоги показали своє розуміння ключових аспектів змісту та результатів освітньої роботи освітньої лінії «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі». Результативністю підготовки та проведення цієї педагогічної ради стало: презентація дидактичного матеріалу в куточках природи та міні-лабораторій (огляд-конкурс «Куточок природи відкриває світ»), поповнення Центру розвитку «Пізнайко» та груп раннього віку дидактичними іграми з сенсорного сприйняття.

Створено в травні 2018 року еколого-природничий осередок на подвір’ї “Екологічна галявина» для проведення занять з ознайомлення з природним довкіллям з дітьми середнього та старшого віку.

Колективні перегляди: Інтегроване заняття в групі раннього віку (вихователь групи №2 «Більченята» Малашенко Л.М.); заняття з формування пізнавальної активності дітей через застосування коректурних таблиць Н.Гавриш (вихователь середньої групи №6 «Лисенята» Шпаляр О.С.); відкриті заняття атестуючих педагогів груп раннього віку Малашенко Л.М., Карташова Н.М; збагачення батьків новими освітніми та виховними технологіями на заняттях в День відкритих дверей (вихователі всіх вікових груп).

Міні-проекти: за участі батьків і дітей: «Місто професій».

Тематичні тижні: «Кольоровий тиждень», «Тиждень екології».

Розваги: Турніри «Знайки та Розумники» (підсумкові заняття в старших групах для батьків).

Семінари, практикуми: «Дитина у сенсорно-пізнавальному просторі: вимоги сучасності» (вихователь-методист); «Як навчити дитину швидко й міцно запам’ятовувати? Мнемотехніка.» (вчитель-логопед Фірсова О.В.).

Консультації для педагогів: «Організація проектної діяльності з дітьми «Кольоровий тиждень», «Психолого-педагогічні рекомендації по сенсорному розвитку дітей раннього віку» (вихователь-методист).

Консультації для батьків: «Не будуть невмійками, якщо….», «Знайдіть час для своєї дитини», «Чи готова ваша дитина до школи?».

На реалізацію другого річного завдання було спрямовано:

Педагогічну раду з теми: «Формування почуття національної свідомості та любові до рідної землі у дітей дошкільного віку» створено досвіди сімейного виховання «Українські традиції в сім’ї” (вчитель-логопед Бороздіна Г.О., вихователь логопедичної групи Ковальчук О.І.), нові експонати до музею “Світлиця” та до українських куточків у групи; аудиотека «Колискові», муляжі українських страв та картотеку українських страв до музею «Світлиця».

Робота творчої групи: з питання: «Педагогічний підхід для соціального і психічного розвитку дітей, реалізації практичної методики «Лялька як персона» що дало змогу розробити методичні рекомендації, виготовити дві ляльки-персони, «паспорти» для них.

Проведення занять: в міні-музеї Світлиця зі спецкурсу «Моя Світлиця-рідний дім» та в міні-музеї під відкритим небом«Українське подвір’я” з дітьми старшого віку, в групах середнього віку - в куточках з народознавства.

Проектна діяльність дошкільного закладу: впровадження методик проекту «Садочок – простір дружній до дитини»: ранкових зустрічей з дітьми середнього та старшого дошкільного віку, зустрічей з лялькою персоною з дітьми середнього та старшого дошкільного віку; поширення педагогічного досвіду ЗДО №7 «Теремок» серед педагогів Василівського району - вихователь-методист представила відеопрезентацію «Впровадження проекту «Садочок – простір дружній до дитини» в дошкільному закладі», провели відкриті перегляди: Ранкову зустріч з дітьми, вчитель-логопед Бороздіна Г.О. та зустріч з лялькою-персоною, вихователь Колокол Л.Б.; науково-практичний семінар для педагогів Василівського району з впровадження проекту «Садочок - простір дружній до дитини» - вихователь-методист представила відеопрезентацію «Впровадження проекту «Садочок – простір дружній до дитини» в дошкільному закладі», провели відкриті перегляди: Ранкову зустріч з дітьми, вчитель-логопед Фірсова О.В. та зустріч з лялькою-персоною, вихователь Колокол Л.Б..

Участь у обласному науково-практичному семінарі "Морально-патріотичне виховання дошкільників засобами краєзнавства" вихователь-методист Івченко І.В. презентувала парціальну програму «Ми роду козацького діти», вихователь логопедичної групи, Дьяченко С.А. – парціальну програму «Моя Світлиця-рідний дім».

Семінари, семінари-практикуми: «Шляхи вдосконалення взаємодії педагога з батьками дітей дошкільного віку», - практичний психолог Гапон І.С.; “Практика ранкових зустрічей” - вихователь-методист.

Впродовж року проводилися свята та розваги згідно народного календаря та державні свята.

Тематичні екскурсії: до історичних об’єктів, школи, вулицями міста, пожежної частини, міської дитячої бібліотеки.

Тематичні тижні: Тиждень козацтва, Тиждень «Наша мова – солов’їна»

(до Дня української писемності та мови), Тиждень екології, Тиждень української книги за творами В.О.Сухомлинського.

Організована волонтерська та благодійна діяльність: під керівництвом Фірсової О.В. проводилася систематична допомога бійцям АТО: участь у Акції «Подаруй мені малюнок-напиши мені листа», «Великодній кошик солдату», «До Світлого дня – світлі вчинки» (відвідування людей одиноких та похилого віку до свята Пасхи в будинку пристарілих в с. Орлянка), Акції “Серце до серця” (допомога дітям з поганим слухом).

При реалізації третього річного завдання значна увага в дошкільному закладі була приділена пошуку та апробації здоров’язбережувальних та здоров’яформувальних технологій, як ефективного засобу формування здорового способу життя.

Базовий компонент дошкільної освіти, чинні програми чітко визначають проблему здоров’я як один із головних чинників цілісного розвитку дошкільнят. Отже, зміцнення здоров’я, загартування, досягнення повноцінного фізичного розвитку малят – одне з основних напрямків роботи дошкільного навчального закладу.

Основними засобами оздоровчої роботи в ДНЗ є:

- фізкультурні заняття (щоденно);

- прогулянки на свіжому повітрі (щоденно, до і після денного сну);

- піші переходи;

- ранкова гімнастика з включенням вправ на дихання;

- гімнастика пробудження в садових групах з ходьбою по доріжках здоров’я з вправами на загартування;

- денний сон (щоденно);

- самостійна рухова діяльність, з включенням перед кожним прийомом їжі пальчикового, точкового масажу;

- правильний режим дня і раціональне збалансоване харчування дитини в ДНЗ;

- систематичний огляд дітей лікарем-педiатром;

- дотримання оздоровчих заходів згiдно планiв, розроблених на початку року;

- споживання фітонцидів (часнику і цибулі);

- вживання соків і фруктів, кисневих коктелів;

- відвідування соляної кімнати;

- кварцування групп.

Використання практично апробованих і дозволенихметодикнетрадиційного оздоровлення дітей: пальчикова і артикуляційна гімнастика“Слухняний язичок” рекомендована для використання в ДНЗ; дихальна і звукова гімнастика А.Стрельникової; психогімнастика за методикою М.Чистякової; оздоровча робота за методикою В.Базарного; степаеробіка; фітболгімнастика; аромотерапія; Хатха-йога; стрейчинг; танцювальні вправи, тренажери на асфальті.

Реабілітація та корекційна робота реалізується через індивідуальну роботу в спортзалі і на прогулянці, інструктором з фізичної культури та вихователями груп.

Семінар – практикум: «Педагогічна етика в дошкільному закладі», «Адаптація молодого спеціаліста до умов ДНЗ», (практичний психолог, Гапон І.С.).

Тижні безпеки життєдіяльності дітей:

для формування активної життєвої позиції дитини щодо власного життя та власної безпеки для дітей старшого віку впроваджувалась в практику роботи парціальна програма Ковальчук О.І. «Організація роботи з дітьми старшого дошкільного віку щодо безпеки життєдіяльності», проведення занять в кімнаті безпеки , в автомістечку, в дитячій «Школі пожежників», практичний тренінг «Евакуація дітей та працівників з приміщення ЗДО».

Плідно проводилися спільні з сім’єютуристичні походи (до міжнародного Дня Туризму, до Дня Землі, до Дня Перемоги), Дні здоров’я, Малі Олімпійські ігри.

Четвертий рік в практику роботи ДНЗ впроваджується фізкультурно-оздоровчий календар «Теремка» під керівництвом інструктора з фізичного виховання Моісеєнко О.О., батьки приймають активну участь в його реалізації, що сприяє позитивним результатам реалізації пріоритетного напряму роботи ДНЗ щодо формування у дитини стійкої мотивації на здоровий спосіб життя та особистої безпеки.

Наслідки вивчення свідчать, що проведена колективом робота сприяла удосконаленню освітнього процесу, що позитивно вплинуло на фізичний, психічний розвиток дошкільників, зростання рівня розвитку пізнавальної сфери, зниження захворюваності (за вересень-квітень 2016-2017 н.р. вона складала 6,86 %, у вересні-квітні 2017-2018н.р.- 3,93 %).

Готовність дітей старшого дошкільного віку до школи складає : з 58 дітей, які йдуть до школи 28% мають високий рівень, 33% – достатній рівень,39% - середній рівень, 0% – низький рівень розвитку.

Діагностика рівня сформованості самооцінки у дітей старшого дошкільного віку показало, що не виявлено дітей, з неадекватною завищеною самооцінкою, 30% дітей – мають завищену самооцінку, 40% дітей – адекватну самооцінку, 30% дітей мають занижену самооцінку.

Моніторинг рівня розвитку соціальних якостей засвідчив результативність проведених психологом тренінгів щодо формування соціальної компетенції дітей старшого дошкільного віку: на початку року аналіз виявив 46% дітей високого рівня розвитку соціальних якостей, 25% - вище середнього, 19% - середнього, 10% - нижче середнього, низький – не виявлено. Після проведеної роботи результати засвідчили, що 57% складають діти високого рівня, 31% - вище середнього, 11% - середнього, рівень нижче середнього – 1%. Дітей низького рівня не виявлено. Ці показники прогнозують успішну адаптацію дітей до спілкування у школі з однолітками.

Діти шестирічного віку успішно оволоділи державними тестами та нормативами щодо оцінки їх фізичної підготовленості: з 48 дітей старшого дошкільного віку високий рівень фізичної підготовленості і якісна оцінка високого рівня фізичної підготовленості склали 8%, рівень вище середнього зафіксовано у 19%, середній рівень - у 42%, нижче середнього – у 23%. низький рівень – 8%. На реалізацію завдань фізичного розвитку дітей дошкільного віку проводилося обстеження рівня розвитку основних рухів вихованців, з допомогою якого вдалося продіагностувати якісні й кількісні зрушення в розвитку основних рухів дошкільників. Аналіз результатів обстеження засвідчує - впровадження в освітній процес здоров’язбережувальних та здоров’яформувальних технологій та вказані вище форми роботи позитивно вплинули на фізичне, психічне, духовне та соціальне здоров’я вихованців:

ü у І кварталі 2017 року захворюваність по ДНЗ складала 46 випадки, у

І кварталі 2018 року – 32 випадки;

ü якщо на початку навчального року високий рівень оволодіння основними рухами (біг, стрибки, метання) складало 2% дітей, 48% достатній, 42% - середній, 8% - низький, то в кінці навчального року ці показники складають: високий – 13%, достатній – 50%, середній – 30%, низький рівень – 7%.

Результативною була корекційна робота в логопедичних групах щодо пошуку та апробації здоров’язбережувальних технологій як умови для забезпечення у дитини із загальним недорозвиненим мовленням психічних і фізіологічних процесів на рівні норми. Вихователі логопедичних груп під час проведення практикуму «Корекційні здоров’язбережувальні технології для дітей із загальним недорозвиненням мовлення» освоїли інноваційні природо- цільні технології «масаж мозку» та ручну артикуляцію, біоенергетику, технологію впливу кольором, дихальну гімнастику, активно впроваджували ці технології в освітній процес, залучили батьків до впровадження, розпочатої в ДНЗ роботи, вдома.

Про змістовність роботи педагогів логопедичних груп засвідчує така результативність: з 36 зарахованих протягом звітного періоду дітей виписано 20 дітей з повною ліквідацією мовленнєвого дефекту, 12 – зі значно покращеним мовленням, 3 дітей залишені для продовження занять в логопедичній групі згідно рішення обласної медико- психолого - педагогічної комісії, 1дитину зараховано до інклюзивного класу.

Належна увага приділялась пропаганді педагогічних знань серед батьків.

Продовжувала роботу школа «Здоров’ячок», керована інструктором з фізкультури Моісеєнко О.О. та ст. медсестрою Капаніною С.В.. Вони використовували різні форми роботи під час засідань школи «Здоров'ячок». Продовжував роботу клуб «Турботливі батьки», керований практичним психологом Гапон І.С., де будують відносини з родиною на принципах добровільності, особистої зацікавленості, розв’язують загальні проблеми й спільні оптимальні форм допомоги дитині.

Впродовж року велась робота з обдарованими дітьми.

Педагоги дошкільного закладу наполегливо працюють над виявленням творчого потенціалу дітей, розвитку їх інтелектуальних та творчих здібностей. Плідно працюють гуртки за інтересами: логіко-математичний (керівник Плюйко Л.В.), хореографічний (керівники: Іванченко А.О., Потурвай О.В.), з образотворчої діяльності (керівник Чадаєва К.В.). Свої досягнення діти дошкільники демонстрували під час проведення музичних свят, розваг звіту гурткової роботи, конкурсів:

ü у Фестивалі до Місячника безпеки у номінації «ДСНС – очима дітей», вихованка гр.№5 Гультай Поліна, отримали І місце;

ü у Фестивалі до Місячника безпеки у номінації «Сам собі рятівник», колективна робота дітей групи №7 «Сонечки» (керівник Пензій В.В.) , посіла І місце;

ü у обласному етапі ХІ Міжнародного заочного екологічного конкурсу “Загадкове життя домашніх улюбленців” в номінації “Мій улюбленець в об’єктиві”, вихованка гр. №8 «Їжачки» Смірнова Аліса отримала Грамоту за І місце; Грамотами активних учасників конкурсу нагороджено Чистякову Мілану (логопедична гр.№10 «Соняшки»), Кісільова Данила (гр.№7 «Сонечки»);

ü у районному етапі Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори щоб я тебе побачив», Бойко Діма, вихованець логопедичної групи №10 «Соняшки», отримав І місце; вихованець логопедичної групи №9 «Зайченята» Худолій Владик отримав Гран-прі;

ü у обласному етапіМіжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори щоб я тебе побачив» Худолій Владик став Лауреатом Міжрегіонального фестивалю.

З метою зміцнення та модернізації матеріально-технічної бази дошкільного навчального закладу було виконано основні види робіт:

- капітальний ремонт музичної зали – 30970 грн

- облаштовано «Екологічну галявину» - 1900 грн

- замінено лінолеум в гр. №5 – 14000 грн

- замінено кахель в гр. №5 – 2035 грн

для зміцнення матеріально-технічної бази було придбано:

- пожежний щит – 1803 грн.;
- жалюзі - 1489 грн.;
- дитячі меблі - 4880 грн.
- телевізори (6 шт) – 28400 грн.
- пісочні планшети (10 шт) - 6000 грн
- водонагрівач - 4500 грн.
- посуд – 7500 грн.
- канцтовари - 4990 грн.

- концентратор кисневий – 18750 грн.

- лампи світодіодні – 3990 грн.

- електрична плита – 19800 грн.

- ковдри (30 шт) – 8289 грн.

- матраци (30 шт) – 5237 грн

- періодичні видання – 1794 грн
- будівельні матеріали – 47640 грн.

Кількість витрачених коштів на підготовку закладу - 234887 грн.

в тому числі:

бюджетних 72774 грн.

спонсорських 25369 грн.

батьківських 105205 грн.

зароблених закладом 31539 грн.

 

Діти ДНЗ забезпечені якісним харчуванням. Отримують, в основному, в необхідному обсязі основні продукти харчування. За перевіркою районної СЕС порушень у приготуванні страв, калорійності їжі не виявлено. Всі бажаючі працівники забезпечені організацією харчування (перше і третє блюдо).

Дітей своєчасно оглядає патронатний лікар Канюченко З.Т., проводить необхідні щеплення, робить у разі необхідності медичні відводи щодо відвідування дошкільного закладу. Зінаїда Тихонівна надає необхідну консультативну допомогу старшій медичній сестрі Капаніній С.В. щодо проведення засідань школи «Здоров′ячок», надає батькам необхідну консультаційну та роз’яснювальну роботу з питань фізкультурно-оздоровлювальної роботи.

Завідувач здійснює систематичний контроль щодо дотримання вимог охорони дитинства, техніки безпеки, санітарно-гігієнічних та протипожежних норм. Приписів щодо їх порушень упродовж навчального року не було. Не зафіксовано випадків дитячого травматизму.

Батьківська громадськість приймає активну участь в управлінні дошкільним закладом, виконанні пріоритетних завдань ДНЗ, поповненню матеріально-технічної бази.

Взявши до уваги Наказ Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти і науки України від 30.08.2015р №432/496 «Про удосконалення організації медичного обслуговування дітей і дошкільному навчальному закладі» та з метою отримання ліцензії на проводження господарської діяльності з медичної практики в дитячому закладі, виконано капітальний ремонт медичного кабінету та забезпечено його відповідним оснащенням.

Завідувач КДНЗ №7 «Теремок»

комбінованого типу ДМР                                         М.В. Ушакова

Оголошення

Логопедична служба

Якщо вашому малюку необхідна допомога у тому, щоб розмовляти красиво і чітко, вірно будувати слова та речення, збагатити словниковий запас – ми запрошуємо вас до логопедичних груп КДНЗ №7 «Теремок» - «Зайченята» та «Соняшки».

Вчителі-логопеди пропонують Вам широкий спектр логопедичних послуг для дітей 5-го та 6-го року життя з різними порушеннями мовлення, а саме:

Консультація та діагностика ( логопедичне обстеження)

Постановка звуків

Корекція звуковимови

Заняття з розвитку мовлення

Логопедичний массаж

Дізнайтесь про рівень розвитку мовлення вашої дитини – запишіться на безкоштовну консультацію до логопеда!
Запис по тел. 097-780-4689, 097-194-6077

Детальніше

Консультації для батьків